fundacja hereditas Spotkania z Zabytkami Spotkania z Zabytkami
Zarząd | Sprawozdania | Statut 
fundacja hereditas

ARCHIWUM WIADOMOŚCI

"Koneserzy architektury. Style - pojęcia - dzieła"

Warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży z terenu Warszawy II EDYCJA pn. "Jam jest Dwór Polski"
Interesujesz się historią sztuki? Potrafisz odróżnić style architektoniczne? Chciałbyś/ chciałabyś dowiedzieć się jak wygląda praca konserwatora zabytków?

--czytaj wicej--


"Wprowadzenie do sztuki konserwacji metalu"


Uwaga! Już dostępna długo oczekiwana książka "Wprowadzenie do sztuki konserwacji metalu" Sławomira Safarzyńskiego i Władysława Wekera. Książkę mozna nabyć w siedzibie Fundacji Hereditas oraz wybranych księgarniach warszawskich i krakowskich.


--czytaj wicej--


"Neony. Ulotny ornament warszawskiej nocy"


Fundacja Hereditas zaprasza na promocję książki w dn. 30 listopada (wtorek), o godz. 18.00, w siedzibie Fundacji Hereditas, ul. Marszałkowska 4 lok. 4.
Prezentacji książki towarzyszyć będzie multimedialny pokaz zdjęć warszawskich neonów oraz gawęda Jarosława Zielińskiego i Krzysztofa Jaszczyńskiego.


--czytaj wicej--


Praga... jest na prawym brzegu. Odważ się ją poznać!
Rusza projekt partnerski Stowarzyszenia Edukacja i Nauka i Fundacji Hereditas, finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG, Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz budżetu Rzeczpospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.


--czytaj wicej--


Fundacja Hereditas realizuje projekt
"Aedifico et conservo. Eskalacja jakości kształcenia zawodowego w Polsce"
finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Adresatami są nauczyciele i instruktorzy praktycznej nauki zawodu szkół zawodowych na kierunkach związanych z architekturą i budownictwem.12345678910111213141516171819[20] 212223242526272829303132