Wolę pójść na Wolę. Edycja VI

Wszystkich fanów warszawskiej Woli – i nie tylko! – zapraszamy do udziału w szóstej edycji projektu Wolę pójść na Wolę, realizowanego przez Fundację Hereditas i współfinansowanego ze środków Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Wola charakteryzuje się dużą różnorodnością tematyczną, architektoniczną i historyczną. Obok nowoczesnej architektury znajdują się tu ciekawe przykłady architektury zabytkowej – mieszkaniowej i poprzemysłowej.

W ramach proponowanych aktywności w tym roku znajdą się m.in.:

- spacery jako jedna z form spędzania wolnego czasu, aktywizująca i pobudzająca do działania, sprzyjająca bezpośrednim kontaktom z historią i architekturą dzielnicy

- prelekcje multimedialne

- wycieczka autokarowa.

Program zadania realizowany jest przy merytorycznej, czynnej współpracy Sekcji Miłośników Warszawy i Mazowsza – przewodnicy PTTK.

Udział we wszystkich aktywnościach jest otwarty i bezpłatny!

Szczegółowy harmonogram wydarzeń już wkrótce na naszej stronie internetowej!

Zapraszamy serdecznie!

Fundacja Hereditas