Program dla osób powyżej 18 lat
Studeo et Conservo VII edycja (2014)

I. warsztaty konserwacji drewna / mebli (pracownia w Piasecznie, zapewniamy dojazd busem) / 2 spotkania x 4 godz.

II. wizyty studyjne na terenie prowadzonych lub niedawno zakończonych prac konserwatorskich / 2 spotkania x 2 godz.:

kiedy:

1) 16 lipca (środa), godz. 18.00

Opowieści starych kamienic Śródmieścia, spotkanie: róg ulic Wilczej i Kruczej, prowadzi: Hanna Dzielińska, historyk sztuki, dziennikarz, przewodnik warszawski, laureatka 2. nagrody w konkursie na upamiętnienie Wielkiej Synagogi (maj 2013)

Zobacz: Galeria z wizyt studyjnych "Opowieści starych kamienic Śródmieścia"

2) 17 lipca (czwartek), godz. 18.00

Warszawskie mieszkania, spotkanie przy hotelu Polonia, prowadzi: Michał Krasucki, historyk sztuki, prezes Oddziału Warszawskiego TOnZ

Obowiązują wcześniejsze zapisy - liczba miejsc jest ograniczona z uwagi na przewidziane w ramach obu wizyt studyjnych wejścia do obiektów (także mieszkań prywatnych!).

Zapisy na wizyty studyjne: tel. 22 891 01 62, e-mail: fundacja@fundacja-hereditas.pl

III. całodniowy objazd terenowy: „Dwory i pałace Mazowsza” – 28.07.2014