fundacja hereditas Spotkania z Zabytkami Spotkania z Zabytkami
Zarząd | Sprawozdania | Statut 
fundacja hereditas

ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Poszukiwany specjalista ds. rewaloryzacji obiektów zabytkowych.
Dla prywatnego inwestora, który nabył zabytkowy pałac z założeniem parkowym na Pomorzu Zachodnim i zamierza dokonać rewaloryzacji tego obiektu na cele rezydencjalne, z zachowaniem i odtworzeniem historycznej architektury, wyposażenia wnętrz i parku, poszukujemy kandydatów zainteresowanych następującą funkcją
SPECJALISTA DS. REWALORYZACJI OBIEKTÓW ZABYTKOWYCH
--czytaj więcej--


Losy Warszawskiej Pragi w czasach nazizmu i stalinizmu
Pragniemy poinformować, że ukazała się publikacja Huberta Kossowskiego "Cień od Wschodu", która powstała w ramach projektu "Losy Warszawskiej Pragi w czasach nazizmu i stalinizmu" dofinansowana z Agencji Wykonawczej EACEA z siedzibą w Brukseli w ramach 4 działania: Aktywna pamięć europejska.

Partner projektu

--czytaj więcej--


Weekendy z Pragą Południe
Fundacja Hereditas zaprasza na cykl spacerów po Pradze Południe, które będą odbywały się w prawie każdą niedzielę wakacji w ramach projektu "Weekendy z Pragą Południe".
Udział bezpłatny!
Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Praga - Południe.

--czytaj więcej--


Muzeum Odry na zabytkowych statkach
Od 1999 r. w górnym awanporcie śluzy Szczytniki, na zabytkowych statkach: holownik parowy "adbor", barka "Irena" oraz dźwig pływający "Wróblin", działa Muzeum Odry
--czytaj więcej--


IX Międzynarodowy Warsztat Archeologii Przemysłowej
Fundacja Otwartego Muzeum Techniki z Wrocławia zaprasza do udziału w IX Międzynarodowym Warsztacie Archeologii Przemysłowej Dzierżoniów - Nowa Ruda - Świdnica - Wałbrzych, który odbędzie się w dn. 14-15 czerwca 2012 r. Zgłoszenia udziału w konferencji można przesyłać do 5 czerwca!
--czytaj więcej--


12345678[9] 1011121314151617181920212223242526272829303132