fundacja hereditas Spotkania z Zabytkami Spotkania z Zabytkami
Zarząd | Sprawozdania | Statut 
fundacja hereditas

ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Spacer „Małe śródmiejskie ojczyzny - Powiśle”
Fundacja Hereditas zaprasza serdecznie do udziału w bezpłatnym spacerze pt. „Małe śródmiejskie ojczyzny - Powiśle”, który odbędzie się 23.06 (niedziela) o godz. 12:00  na terenie dzielnicy śródmieście.
--czytaj więcej--


Wolę pójść na Wolę - cykl spacerów po przeszłości i przyszłości dzielnicy
Lubisz spacery a przy okazji poznawać ciekawe historie i obiekty? A może jesteś mieszkańcem Woli i często przechodzisz obok zabytku, którego nie znasz? Słyszałeś o nowych inwestycjach, które będą prowadzone w tej dzielnicy? Jeśli chcesz poznać, co kryje ta poprzemysłowa i wielowyznaniowa dzielnica, zapraszamy Cię do udziału w cyklu  25 spacerów poświęconych dziedzictwu, historii oraz nowym inwestycjom na terenie dzielnicy Wola w ramach projektu "Wolę pójść na Wolę - cykl spacerów po przeszłości i przyszłości dzielnicy".

--czytaj więcej--


"Odkrywanie warszawskiej Pragi" tom 2
Z przyjemnością informujemy, że jest już dostępna wersja elektroniczna. Zapraszamy do zapoznania się z elektroniczną wersją publikacji "Odkrywanie warszawskiej Pragi" tom 2 pod red. Zbigniewa Michalczyka.

Książka jest dostępna pod linkiem
http://issuu.com/hereditas/docs/odkrywanie_w_pragi2_net?
mode=window&viewMode=singlePage


"Odkrywanie warszawskiej Pragi" tom 1
Z przyjemnością informujemy, że jest już dostępna wersja elektroniczna. Zapraszamy do zapoznania się z elektroniczną wersją publikacji "Odkrywanie warszawskiej Pragi" tom 1 pod red. Zbigniewa Michalczyka.

Książka jest dostępna pod linkiem
http://issuu.com/hereditas/docs/odkrywanie_w_pragi1_net?
mode=window&viewMode=singlePage


Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem „Spotkań z Zabytkami”.
Pod poniższym linkiem przekazujemy Państwu spis treści:
http://www.spotkania-z-zabytkami.pl/artykuly/29/

Czasopismo można nabyć w sklepach sieci Empik, Ruch, Kolporter,  poprzez prenumeratę  http://www.spotkania-z-zabytkami.pl/prenumerata lub bezpośrednio w siedzibie Fundacji Hereditas


12345[6] 7891011121314151617181920212223242526272829303132