ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Wycieczki po Warszawie i okolicach
Fundacja Hereditas zaprasza na piesze i autokarowe wycieczki - zarówno po ciekawych miejscach Warszawy, jak i okolicach. Mamy nadzieję, że każdy, kto choć trochę lubi aktywny wypoczynek znajdzie coś dla siebie. Zobacz: Harmonogramem wycieczek

"Praga wielu kultur - moje korzenie, mój świat". Wykłady i warsztaty dla dzieci i młodzieży z warszawskiej Pragi. III edycja projektu
Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w projekcie edukacyjno - kulturalnym związanym z wielokulturowymi zabytkami i tradycjami na warszawskiej Pradze. W trakcie projektu odbędą się wędrówki i warsztaty terenowe podczas których każdy z uczestnicy będą mieli szansę na obcowanie z historią, sztuką i tradycja Pragi na styku wielu kultur.

Spotkania pod Grunwaldem
Zapraszamy do lektury dodatku Spotkań z Zabytkami nr 5-6. Dzięki pomocy Narodowego Centrum Kultury możemy zaprezentować Państwu specjalny publikację upamiętniającą 600 rocznicę bitwy pod grunwaldem.

"Konserwacja zabytkowych sreber - problemy wybrane"
Zapraszamy na prelekcję wybitnego znawcy znawcy tematyki dawnych wyrobów ze srebra Michała Gradowskiego pt. "Konserwacja zabytkowych sreber - problemy wybrane". Prelekcja, inaugurująca warsztaty konserwacji zabytkowych metali w ramach projektu "Studeo et conservo 2010", odbędzie się w dniu 15 czerwca 2010, o godz. 17.30, w siedzibie Fundacji Hereditas, ul. Marszałkowska 4 lok. 4.

12345678910111213141516171819202122[23] 242526272829303132