fundacja hereditas Spotkania z Zabytkami Spotkania z Zabytkami
Zarząd | Sprawozdania | Statut 
fundacja hereditas

ARCHIWUM WIADOMOŚCI

"Neony. Ulotny ornament warszawskiej nocy"


Fundacja Hereditas zaprasza na promocję książki w dn. 30 listopada (wtorek), o godz. 18.00, w siedzibie Fundacji Hereditas, ul. Marszałkowska 4 lok. 4.
Prezentacji książki towarzyszyć będzie multimedialny pokaz zdjęć warszawskich neonów oraz gawęda Jarosława Zielińskiego i Krzysztofa Jaszczyńskiego.


--czytaj więcej--


Praga... jest na prawym brzegu. Odważ się ją poznać!
Rusza projekt partnerski Stowarzyszenia Edukacja i Nauka i Fundacji Hereditas, finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG, Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz budżetu Rzeczpospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.


--czytaj więcej--


Fundacja Hereditas realizuje projekt
"Aedifico et conservo. Eskalacja jakości kształcenia zawodowego w Polsce"
finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Adresatami są nauczyciele i instruktorzy praktycznej nauki zawodu szkół zawodowych na kierunkach związanych z architekturą i budownictwem.Europejskie Dni Dziedzictwa
We wrześniu 2009 roku, po raz kolejny w Polsce organizowane są obchody Europejskich Dni Dziedzictwa, które należą do najważniejszych wydarzeń przyczyniających się do promocji kultury, sztuki, tradycji - dziedzictwa krajów i regionów jako wspólnych wartości kontynentu. Fundacja Hereditas w ramach tegorocznych obchodów EDD zaprasza w dniu 19 września na prelekcję popularnonaukową Huberta Kossowskiego dot. historii warszawskiej Pragi w czasie II wojny światowej oraz okresu tuz po wojnie (działalność NKWD i UB na Pradze). Prelekcja odbywa się w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa.
--czytaj więcej--


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko

OBECNOŚĆ - SPOTKANIE - DIALOG
O wielokulturowości prawobrzeżnej Warszawy dawniej i współcześnie

Zobacz: Materiały konferencyjne

--czytaj więcej--12345678910111213141516171819[20] 212223242526272829303132