fundacja hereditas Spotkania z Zabytkami Spotkania z Zabytkami
Zarząd | Sprawozdania | Statut 
fundacja hereditas

ARCHIWUM WIADOMOŚCI

07.02.2011r. - Wyniki rekrutacji na kurs na przewodnika miejskiego

Fundacja Hereditas podaje do wiadomości wyniki rekrutacji osób, które zgłosiły chęć uczestniczenia w kursie na przewodnika miejskiego, który organizowany jest w ramach projektu "Na prawym brzegu. Podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracujących Prażan". Projekt finansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (POKL 8.1.1). Komisja rekrutacyjna obradująca 4 lutego 2011, pod przewodnictwem kierownika projektu Agnieszki H. Rudkowskiej, zdecydowała o przyjęciu 40 osób oraz o utworzeniu listy rezerwowej, z której rekrutowani będą kolejno uczestnicy w momencie rezygnacji osoby wcześniej zakwalifikowanej.Fundacja Hereditas nowym wydawcą "Spotkań z Zabytkami"
Z wielką przyjemnością i satysfakcją informujemy, że Fundacja Hereditas została nowym wydawcą tytułu "Spotkania z Zabytkami". Ta sytuacja stawia przed nami ważne i odpowiedzialne zadanie kontynuowania ponad 30-letniej tradycji wydawnictwa.

Zapraszamy do prenumeraty Spotkań z Zabytkami na rok 2010

--czytaj więcej--"Katalog warszawskiego dziedzictwa postindustrialnego"

"Katalog warszawskiego dziedzictwa postindustrialnego" jest publikacją, która ukazuje warszawskie zabytki poprzemysłowe (w sumie 98 obiektów) zlokalizowane na terenie Mokotowa, Śródmieścia, Woli, Pragi Północ i Pragi Południe. Książka uwzględnia obiekty wzniesione do II wojny światowej. Obiekty tego rodzaju niemal całkowicie pomijano w dotychczasowych opracowaniach, stanowiących próby katalogowej prezentacji zabytkowej substancji stolicy. Nie wszyscy mają też świadomość wartości (architektonicznej, konstrukcyjnej) obiektów powstałych w omawianym okresie."Na prawym brzegu. Podwyższanie kwalifikacji zawodowych pracujących Prażan"

Fundacja Hereditas ogłasza nabór
na kurs na przewodnika miejskiego po Warszawie
zakończony egzaminem państwowym i uzyskaniem uprawnień

Przejdź do strony projektu: http://www.fundacja-hereditas.pl/naprawymbrzegu/


--czytaj więcej--


Warszawskie dziedzictwo postindustrialne
Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego...

--czytaj więcej--


1234567891011121314151617[18] 1920212223242526272829303132